LÕÕGASTAV PUHKUS JA TERVISTAV SAUNAKOGEMUS

Eestlased on alati olnud saunarahvas ja saunas käimist on peetud au sees juba ammustest aegadest saati! Vasekoja Puhkekeskus kutsub sind puhkama Võrumaale, Piusa jõe kaldale, et nautida privaatsust, kodust olemist ja saunamõnusid koos erinevate savibaasil hooldustoodetega Itaalia firmalt Argital. Kõikides Argitali toodetes on säilinud taimede ja rohelise savi looduslikud omdused. Argitali roheline savi on päritolult meresavi ja vanuses 6-16 miljonit aastat. Roheline savi puhastab nahka lisanditest, parandab nahakahjustusi, elavdab naha pindmist vereringet, vähendab turseid, lõdvestab ja vabastab keha ülepingetest ja ravib tselluliiti.

Lauamänguõhtu

Ludo Lauamänguklubi õpetaja teeb teie seltskonnale selgeks kõik põnevamad ja lõbusamad seltskondlikud lauamängud. Tõsisematele seltskondadele tõsisemad mängud!

Mahekosmeetika töötuba
Hurmavalt lõhnav töötuba looduslike ja kulinaarsete vahenditega. Tõeliselt naiselik ettevõtmine! Valmistada saab erinevaid looduskosmeetikatooteid – ühe töötoa jooksul valmib 2 toodet. Valikus: 1. huulepalsam marjamahlaga + näomaks ravimtaimedega 2. sädelev ja toitev kehavõie + kehakoorija 3. kihisevad vannitrühvlid + kehakoorija Kehavõie – Koostöös valmib vitamiinirikas hõrk kehavõie, mis toidab ja elustab kuiva nahka. Vannipalli meisterdamine – Iga osaleja valmistab endale toredasti kihiseva, lõõgasava ja just sinu meeltele ja nahale sobiva vannipalli. Näokreem – valmib meeli rahustav ja nahka niisutav näokreem. Toitev ürtidega kätekreem – valmib sügavalt niisutav ja koheselt pehemndav, mõnusalt lõhnav kätekreem, mis on rikastatud rosmariiniga. Ergutavad ja tõhusad koorijad näole ja kehale – Kasutades erinevaid ravimtaimi, köögikapis leiduvaid jahusid ja teravilju, soola, suhkrut valmivad tõhusad koorijad. Lõpliku viimistluse saavad tooted eeterlike õlide lisamisega. Vürtsikas tselluliidivõie – Selleks, et vähendada tselluliiti ja tõsta naha toonust valmib vürtsikas võie, mis sisaldab soojendavat ingverit, jääkaineid väljutavat greipi, ainevahetust ergutavat musta pipart.
Sushiõhtu

Jaapani köögi maitseelamustest tulvil õhtu! Räägime Jaapani toiduesteetikast, õpime riisi õigesti keetma ning proovime erinevaid sushitäidiseid, mille puhul on piirideks fantaasia… Töö käigus saame teada, mida on sushi valmistamiseks vaja, räägime sushi ajaloost ning lõpuks katame laua. Cateringi pärast muretsema ei pea, sushit valmib päris palju. Juurde asjakohane muusika ning roheline tee.

Naerujooga seanss

Naer on terviseks! Ilma naljata! Naerujooga on uus kontseptsioon, kus igaüks võib naerda grupis ilma ühegi põhjuseta. Me ei vaja nalju, huumorit ega komöödiat naermiseks. Me alustame naeru nagu harjutust. Kui me aga naerame grupis ja meil on silmside inimeste vahel, muutub naer tõeliseks ja nakkavaks. Dr. Madan Kataria Naerujoogas alustatakse naermist nagu füüsilist harjutust. Stimuleeritud naeruharjutuste abil jõutakse peagi tõelise naeruni. Naer on nakkav ja levib kiiresti pilkkontakti abil. Naerujooga põhinebki inimese loomulikul võimel naerda. Naer on lahutamatu osa juba väikese beebi elus ja on meiega koos kogu pika elutee. Mõned naeravad vähem, mõned rohkem. Lapsed naeravad 300-400 korda päevas, mida vanemaks inimene saab seda vähem naerab. Stress, füüsilised, psühholoogilised ning sotsiaalsed probleemid põhjustavad naermisest võõrdumist. Naerujooga mõte ongi leida üles sisemine laps, sisemine naer ja naerda naermise rõõmu.. Naermist saab arendada ja elus hakkavad väikesed asjad enam ning enam rõõmu valmistama. Suurenevad stressitaluvus, loomingulisus ja avatus. Naer on ka omamoodi kaitsemehhanism ärevuse, hirmu ja leina olukordades. Naerujooga eesmärk on kõrvaldada negatiivsed tunded ja tunda elust rõõmu. Mida rohkem naeruseanssidel käia, seda kergemini õpid nägema naeru ka seal, kus esmapilgul seda ei paistagi, Sinu ellusuhtumine ja naer muutub vabamaks ja avatumaks.

Aktijoonistus

Aktimodelli joonistamine natuurist professionaalse kunstniku juhendamisel – põnev, argielust lausa väljatõukav ettevõtmine nii sõpruskondadele kui kollektiividele. Uskuge – see on tõeliselt eriline osa teie peost ning jääb aastateks meelde!

Supersmuutide töötuba

See koolitus muudab igaveseks sinu arusaama smuutide tegemisest ning tõenäoliselt ka viisi, kuidas sa tunned ennast nii seesmiselt kui väliselt. Valmistame koos supertoitainetest pakatavaid smuutisid, kus on kasutatud selliseid supertoite nagu maca ja lucuma, kakaotooted, spirulina jt. Õpime valmistama rohelisi smuutisid, mida armastavad ka lapsed! Smuutid on parim ja lihtsaim võimalus rikastada oma toidulauda, tarbida piisavas koguses köögivilju ning laadida end täis antioksüdante ja vitamiine! Smuutide tegemine võib olla lõbus ja loominguline! Smuutide abil võid isegi kaalust alla võtta! Smuutisid võib olla erinevaid – puhastavaid, jõudu andvaid, ergutavaid, ainevahetust kiirendavad jms.

Tooršokolaadi valmistamise töötuba

Üllata oma kallimat ja/või sünnipäevalast magusa üllatusega – kingi talle romantiline õhtu koos šokolaadi valmistamisega. Valmistame üheskoos tervislikke ja maitsvaid tooršokolaadi komme. Miks just tooršokolaad? Sest tooršokolaad on kuumutamata, töötlemata, valmistatud ehtsast toorkakaost, milles on säilinud antioksüdandid, mineraalained, oomega 6 rasvhapped ja muud kasulikud ühendid, mis toetavad eelkõige südant nii otseses kui kaudses tähenduses.

Supermagustoitude töötuba

Teeme koos magustoite pähklitest, marjadest ja muudest tervislikest koostisainetest. Need on magustoidud, mille söömise järgselt pole vaja muretseda liigsete kalorite ega raske enesetunde pärast. Need magustoidud on lihtsalt nautimiseks, piiramatus koguses! Kasutame magustoitude valmistamisel ka supertoitaineid, mis lisavad veelgi särtsu ja kasulikke toitaineid sinu kehale. Piimatoodete, suhkru ja vajadusel gluteenivabad.

MÕNUS PUHKUS SAUNA JA MASSAAŽIGA
Peale lõõgastavat sauna on parim tunda kuidas sinu kehast ja vaimust väsimus kaob.